Welcome :)


Dom  położony w strefie uzdrowiskowej, w dzielnicy zachodniej 300 m od morza. Pokoje o wysokim standardzie hotelowym - osobne łazienki, tv, aneksy kuchenne oraz sprzęt plażowy.Miejsca parkingowe zapewnione.

Nowosc w tym roku duzy 4-6 osobowyapartament z dwoma sypialniami salonem duza kuchnia i lazienka.Posiada bezpsrednie wyjcie do ogrodu.

Oferujemy Państwu  bardzo komfortowe 2 osobowe apartamenty z aneksami kuchennymi oraz pokoje z osobnymi łazienkami o standardzie hotelowym. Na terenie po.sesji miejsca parkingowe dla Gości, ogród z altanką i murowanym grillem.

Oferujemy murowany domek w ogrodzie z dwoma osobnymi pokojami o wysokim standardzie wyposażenia, samodzielne łazienki, tv, lodówka, kuchenka, sprzęt plażowy oraz stoliki przed ogródkiem pod dachem. Miejsce dla ludzi lubiących wypoczywać w spokoju lub dla Gości ze zwierzętami.

Do dyspozycji Gości rowery.

Do dyspozycji Gości leżaki w ogrodzie.

Obiekt posiada wi-fi internet.

Zapewniamy miejsca parkingowe na terenie posesji.

W pobliżu liczne bary-stołówki sezonowe sklep spożywczy, piekarnia.

 

Serdecznie zapraszamy!

Photo gallery


Artykuły o regionie


Zabytki w Kołobrzegu

W sercu miasta stoi piękny Pałac Brunszwickich z początku XIX wieku. Wybudował go kołobrzeski kupiec jako wiano dla swojej córki, która niebawem miała wyjść za mąż. Wnętrze pałacu jest bardzo piękne. Na dole znajduje się sala balowa, a w niej obrazy, zbroja z tarcza i kopią z XVI wieku oraz marmurowe popiersie Ateny. Od 1977 roku pałac jest siedzibą Muzeum Oręża Polskiego, prezentującego unikalne militaria od czasów średniowiecza do współczesności. Gratką dla miłośników historii są fortyfikacje twierdzy, przy plaży znajdują się mury szańca Kamiennego z lat trzydziestych XIX w., natomiast w parku im. gen. Henryka Dąbrowskiego można obejrzeć fragmenty rowów fortecznych z XVIII w. więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • Animal

  • TV in rooms

  • Wifi

Location