Willkommen :)


Dom i pokoje w stylu "art deco" położony w strefie uzdrowiskowej, w dzielnicy zachodniej 300 m od morza. Pokoje o wysokim standardzie hotelowym - osobne łazienki, tv, aneksy kuchennei oraz sprzęt plażowy.

Oferujemy Państwu  bardzo komfortowe 2 osobowe apartamenty z aneksami kuchennymi(oraz pokoje z osobnymi łazienkami o standardzie hotelowym Na terenie posesji miejsca parkingowe dla gosci.,  ogród z altanka i murowanym grillem.

Oferujemy murowany domek w ogrodzie z dwoma osobnymi pokojami o wysokim standardzie wyposazenia samodzlne lazienki.tv lodowka kuchenka sprzet plazowy oraz stoliki przed ogrodkiem pod dachem.Miejsce dla ludzi lubiacych wypoczywac w spokoju lub dla gosci ze zwierzetami.

Do dyspozycji gosci rowery.

Do dyspozycji gosci lezaki w ogrodzie.

Obiekt posiada wi-fi internet.

 Zapewniamy dla gosci miejca parkingowe na terenie posesji

 

W pobliżu liczne bary-stołówki sezonowe sklep spożywczy, piekarnia.

 

Serdecznie zapraszamy!

Galerie


Artykuły o regionie


Zabytki w Kołobrzegu

W sercu miasta stoi piękny Pałac Brunszwickich z początku XIX wieku. Wybudował go kołobrzeski kupiec jako wiano dla swojej córki, która niebawem miała wyjść za mąż. Wnętrze pałacu jest bardzo piękne. Na dole znajduje się sala balowa, a w niej obrazy, zbroja z tarcza i kopią z XVI wieku oraz marmurowe popiersie Ateny. Od 1977 roku pałac jest siedzibą Muzeum Oręża Polskiego, prezentującego unikalne militaria od czasów średniowiecza do współczesności. Gratką dla miłośników historii są fortyfikacje twierdzy, przy plaży znajdują się mury szańca Kamiennego z lat trzydziestych XIX w., natomiast w parku im. gen. Henryka Dąbrowskiego można obejrzeć fragmenty rowów fortecznych z XVIII w. więcej

Sie finden bei uns


  • Sehenswürdigkeiten

  • Animal

  • TV

  • Wifi

StandortProsimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.willaclassic.wkolobrzegu.pl

tel.[+48] 517275441 [+48] 943517218Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony